__KARDELEN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__KARDELEN__

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Ben Küçükken Gösterirdim

2 posters
YazarMesaj
kardelen
Yönetici
Yönetici
kardelen

Kadın
Ruh Halim : Ben Küçükken Gösterirdim Inanma11
TAKIM : Ben Küçükken Gösterirdim Besiktas
SANAL HAYVAN : Ben Küçükken Gösterirdim 10balikeu1mf8ap1pk8
BURÇ : Ben Küçükken Gösterirdim Boga

Ben Küçükken Gösterirdim Empty
MesajKonu: Ben Küçükken Gösterirdim   Ben Küçükken Gösterirdim Icon_minitimePtsi 10 Kas. 2008, 21:09

Ben Küçükken Gösterirdim

Ben Küçükken Gösterirdim 2925_b_8165
Bir apartmanın arka bahçesindeki müştemilata yerleştirdiği sahnesi ile sizlere bambaşka bir ortamda aklınıza hiç gelmeyecek bir ev salonunda birbirinden güzel oyunlar sahneleyen Metin Zakoğlu'ndan şimdi yepyeni bir Stand-Up show sizler için kapı açıyor.

Tarih:12 - 18 Kasım 2008
Yer:Kulis Oda Sahnesi Caddebostan

'Ben Küçükken Gösterirdim' adlı gösterisi ile Zakoğlu Küçükken gördüklerini ve gösterdiklerini! Sizlerle paylaşmak istiyor. Görmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bu eğlenceli gösteride çocukluğumuza dair bilinç akışımızın bizi nasıl etkilediğini ve hayata şimdiki yaşlarımızda o pencereden nasıl baktığımızı en komik halleri ile izleyecek ve kahkahaya doyamayacaksınız.

Doğaçlama yeteneği ile her an yeni zik zak'lara yol açacak bu gecede siz de Zakoğlu gibi bir müddet sonra düz giden her şeyden sıkılmaya başlayacak ve kendinizi gösterinin bir parçası olarak göreceksiniz... Hayatımızda neleri atladığımızı gelin birde Metin Zakoğlu’nun penceresinden bakalım ne dersiniz?

Önemli Not:
Metin Zakoğlu’nun şovlarında bilinmesi gereken en önemli şey her gösterinin seyirciye göre yeniden şekillenmesi ve farklılaşmasıdır... Tamamen doğaçlamaya bağlı olarak sunduğu bu gösterilerde Zakoğlu her gösteri de çoğunlukla birbirinden farklı metinler sunmaktadır...

Telefon: 0216 467 33 32
Adres: Bağdat Caddesi, İskele sok. (Barlar sokağı) Erdoğan Apartmanı 9/2 Caddebostan
http://www.kahramankizlar.com
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın
İş/Hobiler : avukat asistanı
Lakap : düriye
Ruh Halim : Ben Küçükken Gösterirdim Kizgin10

Ben Küçükken Gösterirdim Empty
MesajKonu: Geri: Ben Küçükken Gösterirdim   Ben Küçükken Gösterirdim Icon_minitimeSalı 25 Kas. 2008, 16:34

hep tiyatrocu olmak istemişimdir ! tekliflere açığım iyi oyuncuyumdur Smile

Ben Küçükken Gösterirdim
1 sayfadaki 1 sayfası