__KARDELEN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__KARDELEN__

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum

3 posters
YazarMesaj
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın
İş/Hobiler : avukat asistanı
Lakap : düriye
Ruh Halim : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Kizgin10

erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Empty
MesajKonu: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeSalı 13 Mayıs 2008, 11:33

erkek olan kadınlar 1-2

Babamla annem, ben 4 yaşındayken ayrılmıştı. Mahkeme velayetimi anneme vermişti. Ortaokul yıllarına kadar annemle çok huzurlu günler yaşadım. Hafta sonlarında babamda kalırdım. Lise yıllarında babamdan çıkıp anneme gidene kadar mutlaka bir arkadaşıma uğrardım. Geç kaldığım zaman da anneme ‘Babamla yemeğe gittik’ diye yalan söylerdim. Babam yakışıklı adamdı. Evinde sürekli değişik kadınlar olurdu. Annemse, babamın ihanetini yakaladığı için ondan ayrılmış biri olarak zorunlu olmadıkça babama telefon etmezdi.

Lise yıllarında fark edilir derecede güzel bir genç kızdım. Buluğu çağının isyankar Fulya’sı, yerini alımlı bir kıza bırakmıştı. Annem bendeki bu güzelliğin farkındaydı ve en küçük bir gecikmemde hesap sormaya başlamıştı. Yine bir Pazar günü babamdan çıkmış anneme doğru giderken cep telefonuma ‘Seni bekliyoruz’ diye bir mesaj geldi. Mesajı gönderen sınıfımızın en şeker kızı Billur’du. Onun da annesi ve babası benim gibi ayrılmıştı. Annesi genç sevgilisine gittiğinde Billur evde kızlar partisi verirdi. Hemen otobüsten indim ve bir taksiye atlayıp Billur’un Levent’teki evine gittim. Evde benden başka 5 kız daha vardı ve herkes bira içiyordu. Yüksek sesli müziğin ritmiyle sallanıyordu herkes. Kızlardan ikisini tanımıyordum. Kızıl saçlı olanla tanıştım. Billur’un kuzeniydi. 18 yaşındaydı ve çok güzel bir kızdı. 1 saatlik sohbet sonucunda birbirimize çok yakınlaşmıştık. 16 yaşın cesareti ile 3 bira içmiştim. 6 kız çılgınlar gibi dans ediyor, kahkahalar atıyorduk. Bu ara kızlardan bazıları gömleklerini, bluzlarını, sütyenlerini çıkarmıştı. Kızıl saçlı kız da güzel bedenini sallayarak yanıma geldi. Her şey o anda oldu zaten. Kendimi tutamadım ve onu öpmeye başladım. Direnemeyecek kadar içkinin etkisi altındaydı. Kendime geldiğim zaman bu yaptığımla kimsenin ilgilenmediğini görmek beni rahatlattı. Toparlandım ve eve gittim. Annem beni görür görmez bağırmaya başlamıştı. ‘Saatten haberin varmı senin?Yoksa bir erkekle mi yattın? Unutma 16 yaşındasın. O da yanar sen de’ diyordu. Annemi yatıştırmaya çalışırken içinde bulunduğum durumu düşünüyordum. 4-5 yıldır bastırdığım duygular o gece dışarı çıkmıştı. Ben kendi sırrımı kendime itiraf etmiştim. Annemle birkaç gün sonra barıştık. Güzel kızının birkaç bira içmek dışında hiçbir kötü şey yaşamadığına inanmıştı. Bense artık ruhumun isyanını bastıramaz hale gelmiştim. Babamla ilişkilerim ben lise son sınıftayken arkadaşça bir şekle bürünmüştü. Kızının erkeklerle neler yaptığını merak ediyordu.
erkek olan kadınlar 3
Aradan ne kadar zaman geçti. Bilmiyorum. Vücudum yok gibi. Sanki sadece başım var. Başka bir yerimi hissedemiyorum. Beyaza sarılmış beden kollarımda serumlar...
Doktor penisin bacak 2. bölgeden alınan bir fleple yapılabilecegini söylemişti.Etrafa bakıyorum ama karanlık.anladım gözlerimi açamıyorum.Agzım kurumuş.Halsiz bir beden kımıldamak istedim.Beceremedim.Annemin sesi.”murat”Allahım annem Murat dedi.Anladım.Ameliyatatn çıktım.Fulya ne oldu.Gitti,Murat geldi.Gözlerimi yarı araladım.Anneminsulıetini yüzü anlamsız korkulu bir ses tonu” çok şükür uyandı.canım benim”onu sevdim baba oldumAmelıyatın üzerinden 5 ay geçti.Okula yeniden döndüm.Anfide anlayan var mı diye düşünmüyorum.Mavi nüfus kagıdımda Murat yazıyor.Kaybettigim dersleri ve süreyi hemen tamamlamam lazım.Erkek olmak nasıl bir duygu diye soranlara cevabım “ben kendimi hep erkek hissettim.Organlarım farklı olabilir önemli olan düşünce.Düşüncem,isteklerim bedenimle birleşti.Mutluyum” Annem bana ne zama oglum diyecek bilmiyorum.Babamla ikisi tek çocukları için hayatlarının fedakarlıgını yaptılar.Babam 25 bin lirayı aşan amelıyat masraflarını üslendi.Annemde 3o yıldır oturdugu semti degiştirdi.Kızı Fulya'nın erkek görüntüsüne mahallenin sakinleri ne der korkusu sarmıştı.Güzel evini bırakarak kibrit kutusu gibi dizilmiş bloklarla dolu bir semtte taşındı.Aynanın önünden kendimi koparamıyırdum.Vücudumdaki izler dışında bir sorunum yoktu.Doktor büyük operasyondan 10 ay sonra penis içinde cinsel ilişki sırasıda sertlik duygusu veren bir kıkırdak konacagını söylemişti. O işlemde tamamlandıktan sonra taş gibi erkektim.. ilk deneyim erkek oldum!Okulum çok iyigidiyor.Arkadaşarım arasında beni tanıyanlar degişimin farkında.Tıp okuyanların bunu anlaması kolay sanıyordum.İnce bakışlar, alaylı sorulara kızmak tarzım degildi Ben neleri atlatmıştım.Bunlarda geçerdi.Son sınıf ögrencisi olarak artık meslegime konsantre oldum.Tıpta uzmanlık sınavına hazırlanıyorum.Henüz kendime geldim.aradan geçen aylar yaralar, pansumanlar ve kendime kendimi kabul etmekle geçmişti.Babamın traş makinesi hediye etmesine sevindim.Aldıgımız hormonlar ömür boyu sürecekti. Erkek olmanın bedelini ödemiştim.Şimdi sıra deneyimde.Uzmanlık sınavına hazırlandıgımbir dönemde zafer “hadı oglum vakitgeldı.Artık kadınların tadına bak” dedi.Daha önce ameliyat olanlara sordugum ilk soru kadınların bakış açısı nasıldı.Tek gecelik ilişkiler için açıklamaya yapmaya gerek yoktu.Yaralar için ortak yalan kaza ,kavga mazeretleriydi.Birde karanlık bir ortam içki tavsiyeleri vardı.Kız olarak geçirdigim ufak tefek girişimlerde aklımda kalan tadları hatırlamaya çalıştım.Zafer'le birlikte bir arkadaşımızızn evinde buluştuk.1oo dolara kadılıgını satan yabancı kadınlar z aten neden niçin soruları sormuyordu. İlk deneyimin bana ögrettigi bişey yoktu.Sıradan aşksız bir ilişki.Performasyonum istedigim gibi degildi.Onca içkiye yabancı kızların seks oyunlarına ragmen galip bitirdigim söylenemez.İlk deneyim hayal kırıklıgı olarak kaldı.Moralim bozuldu.Vazgeçmek degil devam kararı kaldım.Zaferle erkekligimin peşinde yabancı kadınlarla adeta antreman yapıyordum.Skor düşürmek yoktu.Okul bitmek üzere günlül ilişkiler sorunlardan sorulardan kaçmak için cankurtaran simidi gibi gelmişti.Kariyerim ile birleştirebilecegim bir özel hayatın özlemini çekiyordum.doktorlar bu tür ameliyatları geçirenlerin bakire ile evlenmesinin zorun çıkaracagını her hasta gibi bana da söylemişti.
Onunla tanıştığım gün tamam dedim işte bu kadınla evlenebilirim.Güzel ve alımlıydı...
Onunla tanıştığım gün tamam dedim işte bu kadınla evlenebilirim.Güzel ve alımlıydı. Ünlü br doktorum asistan sekreteri olarak çalışıyordu.Doktor benden 2 devre büyüktü.Gönülle yalan dolansın beraberlik için dogruyu söylemem gerekiyordu.ya kabul edecek,ya da red.İçim acıyor.İlk evliligi 3 yıl süren bir kadını mutsuz etmek düşüncesi beni hırpalıyordu.Dogruyu anlatmak için bir hafta düşündüm.Bende bir farklılık görecek mi,soru soracak mı..Hiçbiri olmadı.Görünüşüm geçmişimi saklıyordu.O zaman”hadi “dedim.Anlat.Haftasonu herzaman gittigimiz balıkcıdan çıkınca “bak gönül bu akşam seninle konuşacaklarım .benim sırrım.evet Ya da hayır desen sırrımı saklamaya devam et” şaşırdı,korku dolu sözlerle baktı. 2.kadehin sonunda tüm hayatım Gönül'ün ellerinde duruyordu.Benimle oldu.Sanki yanıt vermeden önce test sürüşü gibi bir gece geçirdim.İki gn sonra beni aradı.”devam” dedi.

Gönulle 4 yıl önce evlendik.Sırrımızı bilenlerin sayısı hala 1o kişi.Bu arada baba oldum.Yurdışında ki sperm bankalarından biri ile Gönül anne ben de baba oldum. Kızım harıka henüz 2 yaşında.Onu çok seviyorum.Oturdugumuz semtte minik kızıma bayılıyorlar.Ondan baba sözcügünü duydugum gün agladım.Pratisyen doktor olarak meslegime devamediyorum.Hayatım sırrı bir daha açılmayacak.Eminim kızım babasının bir zamanlar kadın oldugunu hiçbir zaman ögrenmeyecek.

ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın
Ruh Halim : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Kizgin10

erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Empty
MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimePaz 18 Mayıs 2008, 23:41

kimsenin bi fikri yok mu ya Sad bence değerli bi konuydu bu Sad dikkate allnmadım mı yoksa ? ağlarım ama Crying or Very sad
kardelen
Yönetici
Yönetici
kardelen

Kadın
Ruh Halim : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Inanma11
TAKIM : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Besiktas
SANAL HAYVAN : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum 10balikeu1mf8ap1pk8
BURÇ : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Boga

MesajKonu: Erkek olmak isteyen kadınlara...   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimePerş. 22 Mayıs 2008, 22:47

canım tabiki çok önemli bir konu yazdığın, tebrik ederim güzel konulara değiniyorsun...

konuda adı geçen arkadaşımızın kendine olan şeyi çok çabuk kabullenmesi ve ona bir defa verilen bir hayatı çok çabuk ellerinden çıkarıp üzerine giydiği kimliğe teslim etmesi açıkçası hiç iyi birşey değil.arkadaş kolayına kaçarak ben mutluyum böyle demiş...ailesinin onu çok sevmesinden yararlanarak onların sevgisini suistimal ederek bencilliğe dayanan bir yolculuğa çıkmış ve şimdi ne kadar pişman olsa da azdır...çünkü şimdi ne kadındır ne de erkek ! yaşantısına bir daha baş kaldırma şansı yok ve o anda neyse onu kullanmak zorunda...erkek ama bencil...bir kadının bunu yaşamak istemesi, hem madden hem manaven çekmesi bilmiyorum ruhsal problemle aynı denklemdedir diye düşünüyorum.tabi aynı şey karşı cins için de geçerli...allah dilediği gibi yaratır.bize ona boyun eğmek düşer...ülke yönetimine başkaldırır gibi isyan edemeyiz.eğer inançlıysak tabi..gider tedavi yollarını ararız, çözümler üretiriz...olmazsa bir ömrü olmak istediğimizi hayal ederk geçiririz.benimde olmak istediğim o kadar çok şey var ki...herhangi bir tanesine bile ailemi değişmem, çevremi değişmem...varsın olmasınlar...eğer bana vadedilselerdi zaten şimdi ellerimde olurlardı...kendin için yaşamak istiyorsan başka bir gezegen ara kendine önce arkadaş derim ben...neyse düşüncelerim bunlar..üzgünüm , saygı duyuyorum ama içim de acıyor kanayarak...
http://www.kahramankizlar.com
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimePerş. 22 Mayıs 2008, 23:59

aynen sana katılıyorum kardelen ! mynette bir haber vardı bir gecede erkek olan kadın diye , dolaşırken gördüm ilgimi çekti , ayrıca bu konuda başkalarının ne düşündüğünü de merak etmedim değil , çok ilginç çünkü ! allahın verdiği bedeni beğenmeyip kaşını gözünü kestirip biçtirenlere bile gıcık oluyodum ama bu hepsini aştı ! ayrıca ailesini de sevdiklerinden çevresinden arkadaşlarından geçmişinden ayıracak kadar bencil bi kişilikmiş . en sonunda benim gibi düşünen biri çıktı . yorumun için teşekkürler Very Happy
>SileNce<
Admin
Admin
>SileNce<

Erkek
İş/Hobiler : yok hobi falan yaşıyoruz işte
Lakap : >SileNce
Ruh Halim : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Kalbim10
TAKIM : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Besiktas
SANAL HAYVAN : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum 11farezo7yb7fj9ie1
BURÇ : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Akrep

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 00:38

çok ilginç bu tip insanlar hayatlarında ki rutinlikten sıkılıp böyle bir şeye başvuruyo olmasınlar Smile
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 00:43

bence değil , rutinlikten değilde ilgi çekmek istediklerinden olabilir belki , ya da ne bileyi gerçekten vardır onlarda da bişey , hem bu ülkede kadın olmak zor Very Happy gerçi bu ülkede insan olmak zor ama Very Happy
>SileNce<
Admin
Admin
>SileNce<

Erkek
Ruh Halim : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Kalbim10
SANAL HAYVAN : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum 11farezo7yb7fj9ie1
BURÇ : erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Akrep

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 00:45

önemli olan zoru başarmak kolaytı herkes yapar... Smile
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 00:51

o zaman sen de senin için zor olan başaracaksın yani Very Happy hadi bakalım yakaladım seni Very Happy
>SileNce<
Admin
Admin
>SileNce<

Erkek

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 00:53

hayır Smile bu ülkede insan olmak zor cümlesine cevap olarak yazdım
yok daha neler... Smile
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 01:04

yaw sana kadın ol demedim Very Happy unutmak zor dedin ya demek ki unutabilirsin dedim Very Happy
>SileNce<
Admin
Admin
>SileNce<

Erkek

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 01:11

söylüyorum zaten unutucam diye Smile
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 08:14

pardon neyi unutacaktın ? Very Happy
>SileNce<
Admin
Admin
>SileNce<

Erkek

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 11:49

herşeyi Smile
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 12:51

yok o kadar da değil Very Happy ben zamanında herşeyi unutmaya çalıştım şimdi lise arkadaşlarımı bile hatırlamıyorum Very Happy istediklerini unut , aralardan seç yani Very Happy
>SileNce<
Admin
Admin
>SileNce<

Erkek

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 13:35

aynen çok sevdiğim insanlar var dünya tersine dönse unutmayacağım...
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 13:36

heh işte seç diyorum ben de Very Happy vallaha ben unuttum biliyo musun Very Happy ama vefasızlıktan değil , unutma oyununu öyle bi oynamışım ki unutmak istediğim şey hariç hiç birşey hatırlamıyorum Very Happy
>SileNce<
Admin
Admin
>SileNce<

Erkek

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 13:43

sanada bulaştı unutkanlık Smile
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın

MesajKonu: Geri: erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum   erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum Icon_minitimeCuma 23 Mayıs 2008, 15:32

yaw bende hep vardı ki zaten Very Happy

erkek olmak isteyen bayanlar hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-