__KARDELEN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__KARDELEN__

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Kardeşim sinirlenip boğmuş

2 posters
YazarMesaj
kardelen
Yönetici
Yönetici
kardelen

Kadın
Ruh Halim : Kardeşim sinirlenip boğmuş Inanma11
TAKIM : Kardeşim sinirlenip boğmuş Besiktas
SANAL HAYVAN : Kardeşim sinirlenip boğmuş 10balikeu1mf8ap1pk8
BURÇ : Kardeşim sinirlenip boğmuş Boga

Kardeşim sinirlenip boğmuş Empty
MesajKonu: Kardeşim sinirlenip boğmuş   Kardeşim sinirlenip boğmuş Icon_minitimeSalı 17 Haz. 2008, 20:00

17 Haziran 2008
Taner YENER
Kardeşim sinirlenip boğmuş 5811127
Tapu çetesinin başındaki Çetin Acar, ifadesinde, aç ve susuz bırakarak ölüme terk ettiği Vanda Ayaşlı Esen ile Fikriye Geçgil’in mezarlarları başına gidip ağladığını anlattı.

Acar, "Her hafta mezarlarının başına gidip gözyaşı döküyorum. Onlar için dua ediyorum. Bu biraz olsun beni rahatlatıyor" dedi. Acar’ın, sevgilisi Filiz Gençsoy’u eşi diye tanıştırıp güvenini kazandığı Vanda Ayaşlı Esen’in tüm mal varlığını ele geçirmek için evlatığı olmayı planladığı da ortaya çıktı.

Evlatlık yaparız

İddiaya göre Çetin Acar, Esen’in evlatlığı İbrahim’i Mersin’e kaçırdı ve yaşlı kadına "Oğlun bir kızı alıp kaçtı. Senin paranı yiyorlar. Seni unuttu. Ama sen üzülme biz sana evlatlık yapar bakarız" dedi. Ancak Esen, ona inanmadı. Çetin Acar, ölüme terk ettiği Esen’in Beykoz’daki yalısının tapusunu üzerine geçirdi. Kasadaki 250 bin dolar, 14 kırat pırlanta, Sadullah Paşa’nın oğlu Halim Sadullah Ayaşlı’ın eşi Vanda Ayaşlı Esen, Paşa’ya ait belge ile manevi eşyalarına da el koydu.

Evli Çetin Acar’ın sevgilisi Figen Gençsoy, zengin kişilerin gittiği spor salonları ve restoranlara giderek el konulan gayrimenkullere müşteri aradı. Acar, yalıyı 6,5 milyon YTL’ye boksör Ahmet Cömert’in oğlu iş adamı Atilla Cömert’e sattı. Çetin Acar, kendisine yardımcı olanlara 100 bin dolar dağıttı. Çetin Acar, diş doktoru Şemsiddin Geçgil’i de Cihangir’deki evinin teslim senedini imzalamayınca kaçırdıkları Kemerburgaz’daki villada öldürüldüğünü söyledi. Çetin Acar, "Ben öldürülmesini istemedim. Kardeşim Erkan sinirlenip boğmuş. Orada olsaydım öldürülmesine izin vermezdim" dedi.

14 tutuklama

Çete üyeleri dün adliyeye sevkedildi. 3 şüpheli savcılık sorgusundan sonra serbest bırakıldı. Aralarından Beykoz Tapu Müdürü Gülten Doğan Temur’un da bulunduğu 14 kişi suç işlemek için örgüt kurmak, üye olmak, nitelikli adam öldürme, hürriyetten yoksun bırakma ve evrakta sahtecilik suçlarından tutuklandı.
http://www.kahramankizlar.com
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın
İş/Hobiler : avukat asistanı
Lakap : düriye
Ruh Halim : Kardeşim sinirlenip boğmuş Kizgin10

Kardeşim sinirlenip boğmuş Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşim sinirlenip boğmuş   Kardeşim sinirlenip boğmuş Icon_minitimeSalı 17 Haz. 2008, 22:06

biz niye sinirlenince kimseyi bogmuyoruz ya ? nereye gidiyo bu insanlığın hali Sad

1 sayfadaki 1 sayfası