__KARDELEN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__KARDELEN__

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Başak burcu genel özellikleri

4 posters
YazarMesaj
kardelen
Yönetici
Yönetici
kardelen

Kadın
Ruh Halim : Başak burcu genel özellikleri Inanma11
TAKIM : Başak burcu genel özellikleri Besiktas
SANAL HAYVAN : Başak burcu genel özellikleri 10balikeu1mf8ap1pk8
BURÇ : Başak burcu genel özellikleri Boga

Başak burcu genel özellikleri Empty
MesajKonu: Başak burcu genel özellikleri   Başak burcu genel özellikleri Icon_minitimePtsi 12 Mayıs 2008, 00:03

Zodyak’ın altıncı burcu olan Başağın en önemli özelliği akıllı olması ve doğruyu yanlıştan ayırabilme yeteneğinin olmasıdır. Bu burçta doğanlar dikkatlidirler, ölçüp biçerler, düşünürler, karşılaştırırlar ve ondan sonra karar verirler.

Başağın ayakları sımsıkı yere basar, zaten onu etkileyen madde topraktır. Zodyak’ın problemli üyeleri, özellikle birine dayanma ihtiyacı duyan Yengeç için, Başak huzur ve güven kaynağıdır. Bazı insanların aklını başından alan ve akılcı hareketlerin imkansız olduğu düşünülen durumlar, Başağı şaşkına çevirmez. Verilmesi gereken kararları, bilgisayar kadar güvenilir ve doğru verebilir. Doktorluk veya hemşirelik gibi çabuk ve doğru karar vermenin bir insanın yaşamını kurtardığı mesleklerde bu burçtan insanların bulunmasına şaşırmamak gerekir. Başak, devamlı mızmızlanan müşterilerin sayısız şikayetleriyle uğraşması gereken bir otel müdürü ol Başakların göze çarpan başka bir özelliği de kendilerine çok dikkat etmeleridir. Bu, başka burçların sinirine dokunabilir.

Aşırı dikkatlilik, Başaklarda sadece dış görünüşte kalmaz. Bu burcun üyeleri iç dünyalarını da acımasızca incelerler. Kendilerinin ve diğerlerinin zayıf noktalarını görürler. Başak tarafından yapılacak bir eleştiri, karşı taraf için acı olabilir. Ama bunun içinde bir parça gerçeklik de her zaman vardır.

Başaklar, büyük iddialar ve gerçekler arasındaki çelişkiyi hemen fark ederler. Bu yüzden gerçekten sakin ve keyifli olduğu anlar çok nadirdir. O her olayı çok ciddiye alır. Ufak bir alay, kaba bir söz karşısında Başak köşesine çekilir ve görünmez olur. Başkalarını cesaretlendirdiği konuları kendisi yapamaz. Alaylı sözleri yanlış anlar. Zayıf noktalarına rağmen Başağın ölçülü ve güvenilir bir karakteri vardır. Bu arada sakin görünüşünün altında bastırılmış olan kuşku ve güvensizlik, bir gün patlayabilir. Sadece Başak çift karakterli değildir. İkizler, Balık, Yay gibi burçlarda öyledir. Bir öğüt: Başak kontrolünü kaybederse, onu kendi haline bırakın. Böyle değişimler “vahşi Başak” ta tam bir fırtına etkisi yaratır. Yine de bu durum, Başak insanlarının her endişe ve sorunu içlerine atmaları ve sonradan “psikosomatik” hastalıklardan acı çekmelerinden iyidir. Başak fiziksel sebeplerden çok, duygusal sebeplerden oluşan hastalıklara karşı özellikle duyarlıdır. Başkalarının sorunlarını çözerken, kendi problemlerinin üstesinden gelir. Yardım işlerindeki görevlilerin çoğunun Başak burcundan olmaları bu nedenledir.
arak da sakinliğini korur ve gerekeni yapar.

Eğer kişiliğinin vahşi ve aşırı titiz yanlarını göz ardı edersek, Başaklar güvenilir, çalışkan, dikkatli, akıllı ve temelci insanlardır. Aileleri ve dostlarıyla yakından ilgilenirler. Yanına yaklaşılması kolay insanlardır. Eşyaları dikkatli kullanmayı bilirler, onlara ödünç bir şeyi verirseniz, aynı şekilde geri alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bunun dışında onları yöneten akılcı Merkür, bir bardak şarapla çakır keyif olmalarını sağlar. O zaman biraz katı olan Başaklardan, kendileriyle bile dalga geçebilen esprili hikayeciler çıkar.
http://www.kahramankizlar.com
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın
İş/Hobiler : avukat asistanı
Lakap : düriye
Ruh Halim : Başak burcu genel özellikleri Kizgin10

MesajKonu: Geri: Başak burcu genel özellikleri   Başak burcu genel özellikleri Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008, 13:06

ben de başağım ben de başağım Smile ama katı mıyım bilmem Sad sizce öyle miyim Sad
tolga
Süper Moderatör
Süper Moderatör
tolga

Erkek
İş/Hobiler : POLİS MEMURU
Ruh Halim : Başak burcu genel özellikleri Karams10

MesajKonu: Başak burcunun genel özellikleri   Başak burcu genel özellikleri Icon_minitimeC.tesi 14 Haz. 2008, 13:14

Bende başak burcuyum,seni bilmemde ben katıyımdır.Başak burcunun özelliklerinide hemen hemen taşırım.
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın
İş/Hobiler : avukat asistanı
Lakap : düriye
Ruh Halim : Başak burcu genel özellikleri Kizgin10

MesajKonu: Geri: Başak burcu genel özellikleri   Başak burcu genel özellikleri Icon_minitimeSalı 17 Haz. 2008, 21:59

valla ben daha tam karar veremedim ! bazen hepsini taşıyorum bazen de alakasız oluyorum ! değişkenim yane Smile
gul_yuzlum
Üye
Üye

Kadın
Ruh Halim : Başak burcu genel özellikleri Olgun10
TAKIM : Başak burcu genel özellikleri Besiktas
SANAL HAYVAN : Başak burcu genel özellikleri Kokarc10yw2iq3

MesajKonu: Geri: Başak burcu genel özellikleri   Başak burcu genel özellikleri Icon_minitimePaz 28 Ara. 2008, 12:54

bende başak burcuyum bütün özelliklerini fazkasıyla taşıyorum.gerçekten katıyım.katı olmak istemesemde oluyorum.

Başak burcu genel özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-