__KARDELEN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__KARDELEN__

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen !

4 posters
YazarMesaj
pavel
Admin
Admin
pavel

Ruh Halim : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Relax10

Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Empty
MesajKonu: Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen !   Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008, 22:30

1- Radyonun yanında durduğunuzda sesin pürüzsüz bir şekilde çıkıp, radyonun yanından ayrıldığınızda cızırdamaya başlaması.

2- Markette ödeme kuyruğunda önlerde bir yer kapmışken, arkanızdakilerin yeni açılan bir kasaya hücum etmeleri.

3- Size '' sana bir soru sorabilir miyim? '' diye soranlar.

4- Arkanızdaki arabanın şoförünün sırf bir yaya'ya yaya geçidini kullanması için izin vermenizden dolayı korna size çalması.

5- Asansörün her katta durup kimsenin binmemesi.

6- Çaldığı şarkıyı kimin söylediğini söylemeyen radyo istasyonları.

7- Paketlenmiş bir şeyin paketini açtığınızda asla eskisi gibi paketleyememek.

8- Buz kalıbından çıkmayan buzlar.

9- Mahallenizde bulunanan ve herşeye havlayan bir köpek.

10- Saati sorarken bileğini gösteren insanlar.

11- İki saniye önce elinizde olan kalemi bulamamak.

12- Elinize krem sürdükten sonra dışarıya çıkmak için kapıyı açmaya çalışmak.

13- Düşen bir şeyi almak içiin masanın altına girip, çıkarken kafanızı vurmanız.
kardelen
Yönetici
Yönetici
kardelen

Kadın
Ruh Halim : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Inanma11
TAKIM : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Besiktas
SANAL HAYVAN : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! 10balikeu1mf8ap1pk8
BURÇ : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Boga

Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Empty
MesajKonu: Geri: Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen !   Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Icon_minitimeSalı 13 Mayıs 2008, 15:52

valla uzatmak istiyorum kaç gündür ama aklıma birşey gelmiyor Very Happy Question cyclops
http://www.kahramankizlar.com
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın
İş/Hobiler : avukat asistanı
Lakap : düriye
Ruh Halim : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Kizgin10

MesajKonu: Geri: Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen !   Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Icon_minitimePaz 18 Mayıs 2008, 18:13

görüşmekten hoşlandığınız insanların " çok sık görüşüyoruz , arkadaşlığımız zarar görebilir " diyerek uzak durması ! olmadı mı yoksa ::DD:DD:DD
kardelen
Yönetici
Yönetici
kardelen

Kadın
Ruh Halim : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Inanma11
TAKIM : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Besiktas
SANAL HAYVAN : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! 10balikeu1mf8ap1pk8
BURÇ : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Boga

MesajKonu: Geri: Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen !   Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Icon_minitimePaz 18 Mayıs 2008, 21:41

msn den görüşürken konuyu anlatamayacağınızı düşünüp en iyisi dur tel. açayım diye düşünürken pencereye hem teli aç deyip hem de o anda çaldıranlar...

o esnada yazdığınızı okuyan kişinin tel sesini duyduğu halde pencereye ok açıyorum yazması...

şahsen başıma gelmiştir, acayip gıcık bir durum...yazayım dedim:)))
http://www.kahramankizlar.com
silentsorrow
Admin
Admin
silentsorrow

Kadın
İş/Hobiler : sözlük yazarlığı
Lakap : silentsorrow (:
Ruh Halim : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Asik10
SANAL HAYVAN : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! 3tavsa10es4wq3it1

MesajKonu: Geri: Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen !   Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Icon_minitimePaz 18 Mayıs 2008, 23:10

caddede yürürken insanların tabiri caizse omuz atıp geçmesi,

dönüp bir pardon bile diyecek nezakete sahip olmaması

insanların saçma sapan sakız çiğnemeleri (o sesten nefret ediyorum)

bir şeyi anlatacağım diyerek anlatmayan insanlar

bazı insanların kendilerini gerçekten birşey sanmaları Smile

aç olmak ama iştahsız olmak Smile

canınız başka bir şey yapmak istediği halde yapmak zorunda olduğunuz birşeylerin olması.

daha çok var yazsam mı ? Smile
pavel
Admin
Admin
pavel

Ruh Halim : Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Relax10

MesajKonu: Geri: Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen !   Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen ! Icon_minitimePaz 18 Mayıs 2008, 23:12

yaz yaz heyecanlı oluyor başkalarını deli eden durumların sizinkiyle aynı olması Smile

Deli eden durumlar :) Daha çok var da katılım olsun diye size bıraktım listeyi uzatabiliriz,cvplayarak ekleyin lütfen !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gidiyormusun diye sorma bana