__KARDELEN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__KARDELEN__

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Yöneten Erkek

4 posters
YazarMesaj
kardelen
Yönetici
Yönetici
kardelen

Kadın
Ruh Halim : Yöneten Erkek Inanma11
TAKIM : Yöneten Erkek Besiktas
SANAL HAYVAN : Yöneten Erkek 10balikeu1mf8ap1pk8
BURÇ : Yöneten Erkek Boga

Yöneten Erkek Empty
MesajKonu: Yöneten Erkek   Yöneten Erkek Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008, 21:33

YÖNETEN ERKEK!
yeryüzünün bir ülkesinde yaşayan herkes kralın huzuruna çıkar
kral der ki:
-erkekler iki sıra olsun bir sırada karıları tarafından yönetilen erkekler.diğer sırada karılarını yöneten erkekler ayrıca bütün kadınlara hazinemden ödül vereceğim.onlar askerlerle birlikte gidecekler şimdi
böylece kadınlar gittikten sonra kral,erkeklerin karsısına geçer bi bakar ki karıları tarafından yönetilen erkeklerin sırası kilometrelerce uzunlukta ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor.
kral diğer sıradakilere çok kızar:
-kendinizden utanın!!!siz bu dünyanın en güçlü ülkesinde ve benim irademle yönetiliyorsunuz ve şuraya bakın hepiniz güçsüz karaktersiz kilometrelerce uzunlukta bir sıra oldunuz bakın bir tek erkek vatandasım su yan sırada tek basına gururla duruyor
ondan ders alın!....
-oğlum sen anlat bunlara ne yaptın da karılarını yöneten erkekler sırasında bir tek sen varsın?
adam cevap verir:
-bilmem......karım bana burada durmamı söyledi
http://www.kahramankizlar.com
seyduna
Vip Özel Üye
Vip Özel Üye
seyduna

Erkek
İş/Hobiler : kaldırım mühendisi
Lakap : kahya
Ruh Halim : Yöneten Erkek Dagini10
TAKIM : Yöneten Erkek Trabzonspor
SANAL HAYVAN : Yöneten Erkek 5aslanwa7ff6iu0dy2
BURÇ : Yöneten Erkek Ikizler

Yöneten Erkek Empty
MesajKonu: Geri: Yöneten Erkek   Yöneten Erkek Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008, 21:55

harika Very Happy Very Happy Very Happy teşekkürler
tortu3400
Üye
Üye

Erkek

Yöneten Erkek Empty
MesajKonu: Geri: Yöneten Erkek   Yöneten Erkek Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008, 21:56

Adamın biri bir güm yolada yürürken yerdeki kutuya tekme atar fıkra bu ya kutudan bir cin cıkar adam korkudan bayılmak üzereyken
cin dile benden ne dilersen 3 hakkın var der
Adam şaşkınlığını üzerinden atar ve derki
1-cok zengin olmak istiyorum Cin hemen isteğini yerine getirir
2-cok yakışıklı olmak istiyorum Cin hemen isteği yerine getirir
3-burdan Amarika ya otaban yapmasını söyler
Cin derki şimdi burdan amarikaya otabanın ne faydası olur hemde cok zorlanırım dileğini değiştirmesini söyler
Adam bunun üzerine o zaman ben kadınları anlamak istiyorum der
CİN ADAMA DÖNEREK OTABAN KAÇ ŞERİTLİ OLSUN .. Smile
seyduna
Vip Özel Üye
Vip Özel Üye
seyduna

Erkek
İş/Hobiler : kaldırım mühendisi
Lakap : kahya
Ruh Halim : Yöneten Erkek Dagini10
TAKIM : Yöneten Erkek Trabzonspor
SANAL HAYVAN : Yöneten Erkek 5aslanwa7ff6iu0dy2
BURÇ : Yöneten Erkek Ikizler

Yöneten Erkek Empty
MesajKonu: Geri: Yöneten Erkek   Yöneten Erkek Icon_minitimePaz 11 Mayıs 2008, 22:01

haha hahaha Very Happy hakikaten çok komik
tortu3400
Üye
Üye

Erkek

Yöneten Erkek Empty
MesajKonu: Geri: Yöneten Erkek   Yöneten Erkek Icon_minitimePtsi 12 Mayıs 2008, 13:02

Dört arkadaş gece aleminden sonra eve dönerken trafik kazası yapıyotlar ve dohruca öbür tarafa zebaniler bunları karşılıyor ve diyorki sizler içkili geldiniz direkmen cehenneme gideceksiniz adamlar yalvarıyorlar bunun üzerine zabani
size seçme hakkı tanıyorum burada iki cehennem var biri TÜRK diğeri AVRUPA cehennemi seçin birini
adamlar farkları nedir diye sorarlar
zabani TÜRK cehenneminde he gün bir kova bok yersiniz
AVRUPA cehennemindese bir kepçe yersiniz
adamalardan 3 tanesi milliyetçilik damarı kabarır ve biz TÜRK üz bir kovada olsa TÜRK cehennemini isteriz derler
Diger arkadaş bunu göze alamaz zaten biz avrupaya girmeye çalışıyoruz bahanelerinden sonra avrupa cehennemini ister
Aradan yıılar sonra avrupa cehennemindeki akadaş hayatından iyice bikmış olarak zabanilerden izin istiyerek TÜRK cehennemindeki arkadaşlarını görmeye gider biir de ne görsün üçünün keyfi yerinde şarkılar söylüyorlar halay çekiyorlar iyice şaşırmış hakde arkadaşlarına yahu ben her gün 1 kepçe bok yemekten mahfoldum siz burda 1 kova yediğiniz halde niye mutlusunuz diye sorar
adamlar burası TÜRK cehennemi bir gun kova olur bok olmaz bok olur zabani olmaz senin anlıyacagın biz burda bir türlü bok yiyemedik
(iğrenç olabilir kusura bakmayın )
silentsorrow
Admin
Admin
silentsorrow

Kadın
İş/Hobiler : sözlük yazarlığı
Lakap : silentsorrow (:
Ruh Halim : Yöneten Erkek Asik10
TAKIM : Yöneten Erkek Besiktas
SANAL HAYVAN : Yöneten Erkek 3tavsa10es4wq3it1

Yöneten Erkek Empty
MesajKonu: Geri: Yöneten Erkek   Yöneten Erkek Icon_minitimeSalı 13 Mayıs 2008, 10:45

kardelen demiş ki:
YÖNETEN ERKEK!
yeryüzünün bir ülkesinde yaşayan herkes kralın huzuruna çıkar
kral der ki:
-erkekler iki sıra olsun bir sırada karıları tarafından yönetilen erkekler.diğer sırada karılarını yöneten erkekler ayrıca bütün kadınlara hazinemden ödül vereceğim.onlar askerlerle birlikte gidecekler şimdi
böylece kadınlar gittikten sonra kral,erkeklerin karsısına geçer bi bakar ki karıları tarafından yönetilen erkeklerin sırası kilometrelerce uzunlukta ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor.
kral diğer sıradakilere çok kızar:
-kendinizden utanın!!!siz bu dünyanın en güçlü ülkesinde ve benim irademle yönetiliyorsunuz ve şuraya bakın hepiniz güçsüz karaktersiz kilometrelerce uzunlukta bir sıra oldunuz bakın bir tek erkek vatandasım su yan sırada tek basına gururla duruyor
ondan ders alın!....
-oğlum sen anlat bunlara ne yaptın da karılarını yöneten erkekler sırasında bir tek sen varsın?
adam cevap verir:
-bilmem......karım bana burada durmamı söyledi

çok güzel...

Very Happy

Yöneten Erkek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-