__KARDELEN__
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

__KARDELEN__

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Yılan Zehirinden Güzellik İksiri

YazarMesaj
ayçakahraman
Admin
Admin
ayçakahraman

Kadın
İş/Hobiler : avukat asistanı
Lakap : düriye
Ruh Halim : Yılan Zehirinden Güzellik İksiri Kizgin10

Yılan Zehirinden Güzellik İksiri Empty
MesajKonu: Yılan Zehirinden Güzellik İksiri   Yılan Zehirinden Güzellik İksiri Icon_minitimePtsi 02 Haz. 2008, 08:28

Brezilya'daki tapınaklarda bulunan engerek yılanlarının zehrini sentezleyerek elde edilen hammadde tüm kozmetik ürünlerde kullanılır hale geldi. Cosmo Laboraties tarafından üretilen Shock Day Cream içerdiği UVA / UVB koruması ile cildin nemlenmesini sağlarken, içerdiği yılan zehiriyle de yüzdeki kırışıklıkları açıyor, mimik kaslarını rahatlatıyor. İçerdiği A ve E vitamini ile cildin savunma mekanizmasını güçlendirirken SYN-AKE ile pürüzsüzlüğe kavuşturuyor. Gece uyku sırasında kullanılan gece kremi de cildim doğal dokusunu gece onarıyor. SYN-AKE konsantrasyonu yoğun olans erum ise gündüz ve gece kremlerinin altına uygulanarak alınacak sonucu hızlandırıyor. Deneylerde kırışıklıkların bir haftada da düzeldiği, derin kırışıklıkların ise 15 gün sonunda yüzde 52 oranında azladığı görülmüş. Kullanımı çok kolay olan ve mükemmel nemlendirme sağlayan bu cilt bakım serisi, botoxa mükemmel bir alternatif oluşturarak; botox acısını ve botox enjeksiyonunun yarattığı rahatsızlığı yaşamanıza gerek bırakmıyor.
galeriLinkler.kontrol();

Yılan Zehirinden Güzellik İksiri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-